REZERWACJA

O NAS

 

"Gosciniec" to klimatyczna restauracja w Bełchatowie, która stanowi kompilację pysznej europejskiej kuchni, romantycznego nastroju oraz obsługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by serwowane przez nas potrawy odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

W swojej pracy bazujemy na produktach najwyższej jakości, kładąc szczególny nacisk na ich świeżość, a restauracja w centrum Belchatowa, dzięki znakomitej lokalizacji, to idealne miejsce na biznesowy lunch lub romantyczną kolację tylko we dwoje.

Nasza  restauracja stale poszukuje nowych smaków z różnych regionów kraju i proponuje Państwu starannie przygotowane menu, skrojone na miarę potrzeb gości o różnych gustach.

"Gosciniec" to miejsce, które jest w stanie kompleksowo zorganizować przyjęcia o różnym charakterze, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Menu restauracji "Gosciniec" to tradycja zmiksowana z nutką nowoczesności. Naszą specjalizacją jest kuchnia europejska w najlepszym wydaniu. W ofercie znajdą Państwo pyszne i sycące zupy, świeże ryby, pierogi, aromatyczne mięsa oraz przekąski, które otwierają nowy świat smaków. Serwujemy również klasyczne desery, cieszące nie tylko podniebienie, ale także oczy gości.W naszej ofercie znajdziecie również przepyszna pizze oraz makarony.

Nasi kucharze to doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, że gotowanie jest prawdziwą sztuką. Sukces restauracji tkwi w połączeniu świeżych produktów, kucharskiej wyobraźni i najlepszych swiatowych receptur. Stawiamy na zaufanych i sprawdzonych dostawców, ponieważ mamy świadomość, że to właśnie wysokiej jakości składniki przekładają się na smak naszych dań.